AREGUA

Menu

Adopce

Od ledna roku 2009 Vám na této stránce představujeme děti nebo studenty, kteří by rádi uvítali Vaši podporu tak, aby se lépe mohli připravit na život. Zde vidíte děti, které na své adoptivní rodiče, jak se krásně ustálilo těmto lidem říkat, teprve čekají. Po kliknutí na malou fotku se Vám zobrazí fotografie celého dítěte.

Děti většinou mají oba rodiče nebo žijí s matkou, ale mají hodně sourozenců a rodiče nejsou schopni zajišťovat obživu celé rodině a současně dopřát dětem vzdělání. Většinou jsou i rodiče negramotní. A právě nedostupnost vzdělání v Paraguyai je velkým problémem a její důsledek je velká chudoba a bezvýchodnost obyvatelstva.


Pokud si některé dítě vyberete:
  1. Pošlete nám, prosím, pomocí kontaktního formuláře na stránce „Napište nám“ Vaši mailovou adresu, Vaše jméno, příjmení, může být i kontaktní telefon, a hlavně do pole „Děkujeme za Váš názor“ napište jméno dítěte, které jste si vybrali.
  2. Nejpozději do týdne dostanete potvrzovací mail – nebo dopis v případě, že nemáte přístup k mailu – o rezervaci dítěte a zároveň pokyny pro platbu.
  3. Po obdržení Vaší platby Vám zašleme bližší informace o dítěti (studentovi) spolu s jeho fotografií.
  4. Adoptivní rodič bude vždy ke konci školního roku informován a prospěchu dítěte a dostane jednou za rok aktuální fotografii. Děti, které budou již umět psát, napíší krátký dopis.

Dítě (nebo studenta) budete podporovat stálou platbou každý rok vždy v měsíci adopce dítěte. Pro děti se bude jednat o částku 8000,-Kč, tj, asi 420 USD. Z toho částka 100 USD je na školné a potřebné pomůcky a oděv do školy, zbývající částka na základní ošacení, stravu v centru a základní zdravotnickou péči.

Částky se budou shromažďovat na základním účtě společnosti Aregua: Č.ú.: 218475359/0300, variabilní symbol bude mít každé dítě vlastní a obdržíte ho spolu s fotografií a základními údaji o dítěti.


Děkujeme za Váš zájem. Všechny zde uvedené děti a studenti našli již své dobrodince. K 13.10.2009 je to 14 dětí a 7 studentů. Připravujeme pro Vás další, prosím o strpení. Děkuji za pochopení.

Copyright © AREGUA,o.p.s.
Webmaster: Atamann